amos@ditrichova.cz
+420-799-790-976, +420-608-839-975

Jsme zde pro Vás již od roku 1998

LETNÍ intenzívní jazykové KURZY AJ, NJ, ŠJ, IJ, RJ, FJ

LETNÍ  intenzívní  jazykové  KURZY  AJ, NJ, ŠJ, IJ, RJ, FJ

Máte v létě více času? Chcete se více zdokonalit v konverzaci nebo se připravit na dovolenou v zahraničí? Neuspěli jste u maturitní zkoušky? Vyučují zkušení kvalifikovaní lektoři s vysokoškolským vzděláním cizích jazyků a rodilí mluvčí. Kurzy jsou sestaveny zcela podle potřeb a cílů studujících.

Termín zahájení:

Do letních intenzivních jazykových kurzů se můžete přihlašovat již v průběhu měsíce června. Zahájení je plánováno na začátku července a jednotlivé kurzy budou probíhat po týdenních blocích vždy od pondělí do pátku.

Délka trvání:

1 týden, pondělí – pátek (rozvrh dle dohody ve skupině). V případě zájmu, můžete pokračovat s výukou další týden…

Intenzita:

Pro více informací volejte tel.: +420-799-790-976, +420-608-839-975 nebo pište na emailovou adresu amos@ditrichova.cz

Nabídka kurzů

„Cizí jazyk na cesty“

Náplň: příprava na dovolenou či cestu do zahraničí zaměřená na osvěžení slovní zásoby s tématikou cestování, ubytování, restaurace, atd.

Kurz cizího jazyka pro „věčné začátečníky“

Jazykový kurz je určen pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet výuku v naší jazykové škole a případně se zapsat
od září do některého z nabízených jazykových kurzů. Náplň: rozšíření tématicky zaměřené slovní zásoby a gramatických jevů, zdokonalení poslechových a konverzačních dovedností

Konverzační kurz cizího jazyka pro mírně až středně pokročilé

Náplň: rozšíření tématicky zaměřené slovní zásoby, zlepšení schopnosti komunikace v cizím jazyce, osvěžení a prohloubení gramatických jevů. Každá lekce vedena jako samostatný konverzační celek

Konverzace s rodilým mluvčím

Náplň: zlepšení konverzačních schopností na různá témata a rozšíření znalostí.

Jazyková příprava k maturitě

Náplň: příprava na situace, otázky a cvičení, které Vás u maturity čekají. Osvojení důležitých strategií pro úspěšné složení zkoušky díky procvičování typových otázek, cvičení a poslechů. Zopakování a prohloubení slovní zásoby z oblasti témat včetně procvičení všech tři části maturitní zkoušky – ústní zkouška, didaktický test (čtení a poslech) a písemná práce.